سوالاتی برای یک اسباب کشی راحت

دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 11:51

ده سوالی که به شما در اسباب کشی کمک می کند

اسباب کشی سخت و دشوار است پس برای انجام دادن آن به بهترین شکل نیاز به کمک دارید.

ما در اینجا ده سوالی که در هنگام برنامه ریزی برای اسباب کشی پرسیده می شود را مورد بررسی قرار می دهیم.

پیدا کردن جواب این سوالات می تواند شما را در انجام اسباب کشی آسان راهنمایی کند.

1- آیا باید برای اسباب کشی از شرکت های باربری   کمک بگیریم یا اینکه خودمان آن را انجام دهیم؟

بیشتر مردم این سوال را می پرسند جواب این سوال بستگی به فاکتورهایی مانند زمان , پول مجموعه ی از مشکلات  هر فرد دارد. اسباب کشی از شهری به شهری دیگر بسیار حساس تر از اسباب کشی داخل شهر است. شاید شما بتوانید اسباب کشی داخل شهر را خودتان بدون کمک گرفتن از شرکت اتوبار انجام دهید  ولی برای جا به جایی از شهری به شهری دیگر بهتر است که از شرکت های باربری  (اتوبار)کمک بگیرید. سعی کنید با در نظر گرفتن همه ی آپشن ها بهترین تصمیم را بگیرید.

2- چگونه باربری های مطمئن و قابل اعتماد استخدام کنیم؟

احتمالا یکی از بزرگترین تصمیماتی که در هنگام اسباب کشی می گیرید انتخاب باربری هاست . علاوه بر این استخدام باربرها یکی از پرهزینه ترین بخش اسباب کشی است پس مطمئن شوید که باربرهای خوب و قابل اعتمادی استخدام کرده اید تا در هزینه و زمان صرفه جویی کنید.

3- باید به کارگران انعام بدهیم یا خیر , اگر بله , چقدر؟

یکی از بیشترین سوالاتی که پرسیده می شود این است که آیا باید به کارگران انعام بدهیم اگر جواب بله است چقدر؟

بهتر است در این مورد از شرکت باربری  یا دوستان خود مشورت بگیرید.

4- اگر تصمیم گرفتیم خودمان اسباب کشی کنیم , چگونه باید کامیون اجاره کنیم؟

قبل از برنامه ریزی برای اسباب کشی لازم است که برای چگونه بردن اثاثیه( اسباب) تصمیم بگیرید. آیا می خواهید که از شرکت های باربری  (اتوبار)کمک بگیرید یا اینکه کامیون اجاره کرده و خودتان اثاثیه را بار بزنید . ممکن است شما برای صرفه جویی در هزینه و بدلیل کوتاهی مسافت تصمیم بگیرید که کامیون اجاره کرده و از دوستان و آشنایان برای بسته بندی و بار زدن اثاثیه کمک بگیرید. اما قبل از انجام این کار درباره ی اجاره بهای کامیون و اینکه چه نکاتی را باید در قرارداد ذکر کنید حتما تحقیق کنید.

5- بهترین راه کمک خانواده به ما در اسباب کشی چیست؟

ما اغلب بدلیل کار زیاد اسباب کشی , کارهای مهم را فراموش می کنیم. بهتر است با شروع برنامه ریزی برای اسباب کشی از خانواده نیز کمک بگیریم. خانواده می توانند با پیدا کردن مدرسه خوب , تحقیق در مورد شهر یا محله ای جدید و صحبت کردن با بچه ها در مورد شرایط خاص اسباب کشی به شما کمک کنند. به خاطر داشته باشید که اسباب کشی از لحاظ روحی و روانی می تواند بر روی بچه ها به خصوص نوجوانان تاثیرات مهمی داشته باشد.

6- چگونه می توان از دست وسایل اضافی و غیر قابل استفاده نجات پیدا کرد؟

بهتر است که وسایلی که سالم هستند ولی دیگر شما به آن ها نیاز ندارید را به خیریه بدهید و وسایل غیر قابل استفاده را دور بریزید.

7- چگونه وسایل خانه را بسته بندی کنیم؟

مطمئنا بسته بندی وسایل  از مهم ترین قسمت های اسباب کشی می باشد اغلب ما در مورد اجاره کامیون و استخدام باربر و چگونگی جا به جا کردن اثاثیه نگران هستیم تا حدی که از کارهای اساسی دیگر غافل می شویم اگر شما وسایل را خوب بسته بندی کنید . نه تنها جا به جا کردن آنها بی دردسر خواهد بود بلکه اثاثیه نیز شانس بیشتری خواهد داشت که صحیح و سالم به مقصد برسد.

8- چه اتفاقاتی در روز اسباب کشی انتظار ما رو می کشد ؟

همیشه روز اسباب کشی روز شلوغ و در هم برهمی است .بهتر است که با کمک دیگران اوضاع را کنترل کنید. روز اسباب کشی تنها روزی است که در مدت 24 ساعت شما یک خانه را ترک کرده و بر خانه ی جدید میروید روزی پر از استرس است اما دانستن اینکه شما در خانه ی جدید به چه چیز هایی نیاز دارید و چه چیز هایی در آن جا انتظار شما را می کشد می تواند استرس شما را کم کند.

9- چگونه ما و خانواده هایمان در خانه ی جدید ساکن شویم؟

رفتن به خانه جدید و ساکن شدن در آن جا می تواند بخشی هیجان انگیز از اسباب کشی باشد شما می توانید از رفتن به خانه ی جدید و آشنایی با همسایگان و معاشرت با آن لذت ببرید.

10- چگونه می توانیم  از هزینه های اضافی در اسباب کشی صرفه جویی کنیم.

شما می توانید با برنامه ریزی و انجام دادن کارها به طور دقیق و حساب شده از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کنید . سعی کنید که بسته بندی وسایل را با دقت انجام دهید تا خسارت کمتری به وسایل شما برسد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.